Stav rozepsaných povídek:

I'm just gonna hurt you- 0%
Nová budoucnost II 4.kapitola- 75%
Aktualizováno: 18.8.2017


Another Brooklyn agent [Úvod]

22. října 2017 v 20:32 | CherryPie |  Another Brooklyn agent

Another Brooklyn agent

Another Brooklyn agent [Captain America CZ FF]

Stres. Únava. Ztráta přátel. Nová doba. Nekončící boje. Nick Fury začíná mít pocit, že toho je na Steva Rogerse poněkud moc a snaží se pomoct alespoň tím, že mu zařídí psychologická sezení. Světoznámý Kapitán Amerika je tedy svěřen do péče mladé a příjemné slečny Morrenové. Jak se vypořádá s osudem Winter Soldiera? Najde v mladé terapeutce dalšího spojence nebo se srazí s tvrdým odporem jako u Shieldu? Boj nikdy nekončí, to Steve už dávno ví. Co se mění, jsou vojáci a ti se mohou probudit v každém z nás, pokud jim dáme příležitost.


~

Prohlášení: Psaní této fanfikce odstartovalo 14. dubna 2017, tedy ještě před premiérou snímků Spiderman: Homecoming, Thor: Ragnarok, Black Panther, Avengers: Infinity war atd. Zmínky a spojitost s těmito filmy ve fanfikci jsou jen mým osobním odhadem a nemusí být tudíž úplně přesné.
 

Štítky: Kapitán Amerika, Marvel, Winter soldier, Steve Rogers, James Bucky Barnes, Avengers, fanfiction, cz, Civil war, Nick Fury, Tony Stark, Shield, Captain America, action, agents, fanfikce
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama