Stav rozepsaných povídek:

I'm just gonna hurt you- 0%
Nová budoucnost II 4.kapitola- 75%
Aktualizováno: 18.8.2017


Prosinec 2016

Gilmorova děvčata aneb Experiment123

11. prosince 2016 v 14:22 | CherryPie
Výsledek obrázku pro gilmore girls
Nebudu si nic nalhávat, už téměř měsíc všechny statistiky hlásají, že tu nepáchla ani noha. Přesto bych chtěla udělat menší pokus nebo jak bylo v nadpisu řečeno experiment!
V jedné věci jsem si naprosto jistá, nikomu se určitě nepozdával konec Gilmorových děvčat (momentálně mám namysli A year in the life). Věřte nebo ne, mě taky. Četla jsem mnoho rozhovorů s autorkou a pochopila jsem, že ji za toto nemůžu nenávidět. Udělala, co bylo pro seriál nejlepší. Vyjádřila to, že život se neustále mění, něco končí něco začíná, konec přijde, až když umřeme.

"Smyslem toho příběhu je, že jejich životy prostě plynou dál. Neustále se mění. Líbí se mi, že se Emily nakonec sklidnila a usadila. Lorelai je na tom pro tuhle chvíli stejně. No a že Rory dopadne tak, že je vyděšená a nevěří tomu, co se stalo? To je mnohem reálnější, než kdyby všechny tři skončily spokojeně, objevila by se duha a každý by si domů odvedl jednorožce."

Dobrá, originál skončil. Někomu se konec líbil, někomu ne. Já ho respektuji. Tolik k mému postoji k seriálu jako takovému.

Fanfikce mimo jiné slouží k tomu, abychom se ke svým oblíbeným hrdinům mohli neustále vracet. Upřímně se mi po všech obyvatelích Stars Hollow stýská a rozhodla jsem se v příběhu pokračovat. Neustále se k nim vracím v myšlenkách, ale mnohem větší váhu má psané slovo samozřejmě. Psát si jen tak pro sebe na papír nebo do počítače je sobecké, znám několik lidí, kteří napsali tucet úžasných fanfikcí a nechali si je pro sebe. Litovala jsem všechny, kteří si je nemohli přečíst. Vždycky se najde plno lidí se stejnými touhami pokračovat v příbězích ať už jako čtenář fanfikci nebo jako jejich autor. Rozhodla jsem se proto zkusit tento příběh znovu psát a tentokrát veřejně.
A teď k tomu proč zrovna experiment. To proto, že to zkouším. Včera jsem dokončila krátkou ukázku, nečekám odezvy, tohle už je vlastně blog duchů, ale chci vidět jak to bude vypadat v podobě článku, chci cítit ten pocit, když něco publikujete. Určitě to sami znáte, nejde to popsat slovy. Přesně v tu chvíli totiž poznám jestli v příběhu chci pokračovat nebo ne. Takže bych tímto chtěla zkušební experiment zahájit :) Fanfikce navazuje ihned na okamžik, kdy seriál skončil.