Stav rozepsaných povídek:

I'm just gonna hurt you- 0%
Nová budoucnost II 4.kapitola- 75%
Aktualizováno: 18.8.2017


Duben 2016

The scorch runners (1) Slib pomsty

24. dubna 2016 v 19:49 | CherryPie |  The scorch runners
The Scorch Runners [Labyrinth FF]
Poslední dobou bojuju se závislostí na sérii Maze runner :) Samozřejmě bych to nebyla já, kdybych se nepokusila nenapsat fanfikci. Výsledkem je tohle :) Tato část by mohla být něčím jako...prologem? Nevím to jistě, každopádně je záměrně kratší. Pokračování už mám předepsáno, takže pokud se vám alespoň trošičku tato slátaninka zalíbila, budu ráda za odezvu :)
Dnes už je toto druhý článek na blogu tak toho prozatím nechám, pokračování vydám zítra, popřípadě nechám rozhodnout oblíbenost povídky :)

Něco na začátek:
Placeři zjišťují, že ve Z.L.O.S.I.N.u je nic dobrého nečeká. Při útěku se k nim ale přidává neznámá dívka obestřená záhadami stejně jako samotný Zlosin. Získá si u Placerů důvěru a společně unikne z vlivu všech, kteří jí až doteď řídili celý život? Co když u Placerů nalezne také něco jiného než jen parťáky na život a na smrt? Může se i v tak děsivém a těžkém období objevit milostný cit nebo žárlivost? Co se navíc stane, když odhalí svůj původ? Čeká je toho hodně a příběh teprve začíná...HP: Rodinné pouto (5) Hodina lektvarů

24. dubna 2016 v 19:26 | CherryPie |  Rodinné pouto
Přiznávám, že mi tato kapitola dala poněkud zabrat. Předem se tak omlouvám, pokud vám přijde trochu zmatená. Můžu ale s hrdostí prohlásit, že jsem se do povídky znovu dostala a snad se příště dočkáme zajímavějšího děje a hlavně delšího zpracování.
Ještě jednou děkuju všem za povzbuzující komentáře a e-maily. Bez vás by to nešlo!

CherryPie

Nová budoucnost II 3.kapitola

23. dubna 2016 v 11:38 | CherryPie |  Nová budoucnost II
Je to úžasný pocit po dlouhé době znovu psát. Přiznám se, že tuto kapitolu jsem měla předepsanou už hodně dlouho, navíc už je i na wattpadu. Když jsem ale přišla na to, že tady chybí, bylo třeba ji doplnit. Zatím ještě procházím všechny složky a hledám rozepsané nebo dokončené kapitoly ke všem povídkám, takže se možná ještě dnes dočkáte několika kapitol.
Každopádně zítra se plánuju pustit do Rodinného pouta, které si musím nejdříve přečíst, abych vůbec věděla o co jde, trochu zavzpomínat jaké jsem s tou povídkou měla úmysly nebo najít staré poznámky. Doufám, že to do zítra zvládnu. Zatím se s vámi loučím a doufám, že se bude kapitola líbit :)


Info

20. dubna 2016 v 7:08
Dnes budu jen velice stručná, omlouvám se :) stojím na nádraží, čekám na autobus do školy, ale nemůžu se dočkat odpoledne až budu moci sednout k notebooku a něco tady po dlouhé době napsat :) proto se omlouvám za úpravu i pravopis tohoto článku, píšu totiž na mobilu.
Hlavní věci ale je, že bych vám s radostí chtěla oznámit, že mám v plánu dat do kupy všechny rozepsané povídky :) pokud tady ještě někdo chodí kromě těch několika co mi napsali moc motivující emaily, budu ráda když napíšete do komentářů, jakou povídku byste chtěli na blogu vidět :)

CherryPie