Stav rozepsaných povídek:

I'm just gonna hurt you- 0%
Nová budoucnost II 4.kapitola- 75%
Aktualizováno: 18.8.2017


Říjen 2015

Něco netradičního...fanfikce stranou

11. října 2015 v 20:27 | CherryPie |  Články
Minule jsem oznámila, že v mém nynějším jaksi nefukčním období k psaní, budu na blog plácat povídky, které nikdy nepokračovaly a které ani nebyly zveřejněny. Tentokrát je to pokus o originální povídku, ke které mám i někde nakreslenou mapku a v mé hlavě je naplánovaná hodně dopředu. Bohužel jsem k ní za tu dobu ještě nenašla cestu a zůstala useknutá hned na začátku :)


Second chance 1.kapitola

2. října 2015 v 20:37 | CherryPie
Narozeninový článek, který jsem tady hodila tak před týdnem mě svým způsobem donutil si prohlédnout všechny rozepsané věci, co mám. Najednou mi těch povídek přišlo hodně líto, protože některé byly z části dokončené a vůbec nedostaly šanci, aby se někomu zalíbily.
K jedním z nich patří i tato rozepsaná kapitolovka na pár Calypsó/Leo, pro některé spíš Caleo. Řekla jsem si tedy, že jí dám šanci si najít svoje čtenáře. Takže budu moc ráda, když se ozvete, pokud byste si přáli pokračování :)
V následujících dnech bych chtěla zveřejnit ještě další povídky z různých fandomů a pokud bude mít nějáká dobrý ohlas, určitě bude pokračování :)