Stav rozepsaných povídek:

I'm just gonna hurt you- 0%
Nová budoucnost II 4.kapitola- 75%
Aktualizováno: 18.8.2017


TAG 4

23. srpna 2015 v 21:54 | CherryPie |  ČlánkyDnešní den byl vážně děsivý. Celý týden jsem se těšila, že budu dneska sama doma a budu psát, až se mi bude od klávesnice kouřit. Místo toho jsem jen zírala na obrazovku a nic. Takže jsem místo psaní sledovala youtube, zašla na pár streamů, vyvenčila psa a obkroužila všechny mé oblíbené blogy, jestli někde nepřibyla nějaká nová kapitola. Před půlhodinou jsem našla taky tenhle tag a říkám si, že už jsem dlouho nic takového neudělala. V tomto tagu navíc jde o to že já musím nominovat jiné blogery, aby si tento tag také udělali a protože mám dneska divnou náladu, nebudu to řešit, zkrátka a dobře je nominován každý, kdo si tento tag přečte :DKolik času denně trávíš psaním a úpravou článků?
Jde o to, jakou mám zrovna náladu, Jak už jsem psala výše, třeba dneska to fakt za nic nestálo. Někdy se ale zadaří a kapitoly přibývají jak na blog, tak na wattpad. Jsem celkem roztržitá, takže některé články leží nezveřejněné třeba i měsíce. No a za těch nekolik měsíců si vzpomenu, že by mě něco takového znovu bavilo psát a vrátím se k tomu. Rozepsané příběhy mě zas nestojí tolik času. Já dokonce i jednorázovky píšu po částech, takže na mě občas působí jako kapitolovky. Každopádně když mě to psaní chytne, vydržím psát něco kolem 2-3 hodin. Co nedopíšu, nechám tak, co dopíšu zveřejním.

Jaké blogy čteš a kolik času u toho trávíš?
Rozhodně čtu můj spřátelený blog od Vendy. Už je to taková denní rutina. Zapnu notebook, přihlásím se na blog, zkontroluju ankety a komentáře popř. odpovím, přihlásím se na wattpad a pak jdu kontrolovat Vendu, Kleu a Enqilu.
Kolik času u nich strávím taky nedokážu s určitostí říct, podle toho, jestli je u nich zrovna co číst :)

Kdy je pro tebe nejjednodušší blogovat?
Možná to bude znít zvláštně, ale nejideálnější doba je po škole. Už když sedím v autobusu a jedu domů, neubráním se myšlenkám, co bych mohla těm mým postavám zase provést. Takže se do školy v podstatě i těším, tolik hodin k přemýšlení!

Co ti dělá psaní za počítačem pohodlným?
Od jisté doby už nic. Náš notebook má už něco přes deset let a nevím jak bych to vysvětlila, ale tak nějak se mu rozbily panty u obrazovky, takže když za obrazovkou nemám lampu nebo něco, tak sebou plácne dozadu. Takže ho musíme mít neustále u stolu, aby byl něčím podepřený a mě děsně štve, že s ním nemůžu do postele :D

Máš oblíbený citát?
Asi teď nebudu zmiňovat ty typické citáty, které známe ze škol. Já si totiž občas opakuju věty fikčních postav. Asi nejinspirativnější pro mě byly zatím postavy z Assassin's creed. Člověk by nevěřil, že i počítačová hra se dějově dokáže tak úžasně vyvíjet. Nejvíc se mi do paměti vrylo životní motto Shaye Patricka Cormaca "I make my own luck" Když si na tuhle větu vzpomenu, vzpomenu si i na něj. Když všichni raději seděli v koutě a čekali na zázrak, on prostě šel a zařídil to. Od jisté doby, totiž ani já na zázraky nevěřím. Teď tady nechci nějak sama sebe litovat, že jsem zažila hrozné věci, protože nezažila, ale každý občas v životě může vidět a zažít plno situací, že?

Kdo je tvůj oblíbený bloger/ka?
Nejoblíbenější blogerky jsou hlavně ty, které jsem zmiňovala už v předešlých otázkách, takže k tomu už asi nemám víc co dodat :) Netvrdím ale, že si ráda nepřečtu i plno jiných blogů...

Který bloger by si zasloužil více čtenářů, než má?
Já myslím, že rozhodně Enqila. Jenodznačně :D
Když ale trochu odbočím od blogu, na wattpadu by se našlo plno autorů, co by si zasloužili víc čtenářů. Na celé wattpad komunitě mě právě štve to, že ačkoli dotyčný píše s hrubkami třetí třídy, stejně má desítky tisíc přečtení, protože v jeho příběhu vystupují One direction nebo Justin Bieber. Proti těmto interpretům samozřejmě nic nemám, ale kolikrát si říkám, jak někdo ty hrubky vůbec dokáže číst.

Na co se těšíš v tomto roce?
Nad tím jsem až doteď teda vůbec neuvažovala. Ono už v podstatě všechno, na co jsem se těšila, bylo. Každopádně teď jsem si vzpomněla, že se těším na říjen, kdy vyjde AC: Syndicate a já si alespoň budu moc zkouknout nějaký ten let's play když už se Ubisoft rozhodl, že přestane vydávat hry pro počítače nás ubohých smrtelníků :D

Jak dlouho denně pracuješ na blogu?
Tak když pominu dovolenou a jiné věci, jsem na blogu každý den. Snažím se odpovídat na komentáře a honě času trávím mezi složkou mých rozepsaných věcí, které se snažím dokončit.

Ví okolí o tom, že máš blog? Jak reagovalo?
Tohle pro mně bylo dlouho těžké téma. Nakonec jsem to prozradila kamarádce, která po mně doteď chce adresu. Dřív jsem si říkala, jak by to bylo super, kdyby i kamarádka měla blog, ale uvědomila jsem si, že ten můj už by nestál za to. Tady mě nikdo nezná, takže jsem taková svá. Rodině bych o blogu nikdy neřekla, ne že bych tady dělala něco zakázaného, jen je mi prostě trapně, když si někdo přečte něco, co jsem napsala a má tu možnost mi říct ústně, co si o tom myslí. Já mám v tomhle totiž hrozně divnou povahu. Například, když jsem něco psala do soutěže, učitelka mi tvrdila, že je to super a já nevím proč, jsem v tom hned hledala přetvářku. To samé, když si ten můj příběh četli doma nebo ve škole spolužáci (učitelka to pověsila na nástěnku, měla jsem z toho týden hrozný pocit). Takže ne, blog ještě nikdo z mých známých neviděl a ani neuvidí :)


Tak to vypadá, že je to všechno. Doufám, že každý, kdo doopravdy tenhle tag vydržel přečíst, napíše taky ten svůj. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama