Stav rozepsaných povídek:

I'm just gonna hurt you- 0%
Nová budoucnost II 4.kapitola- 75%
Aktualizováno: 18.8.2017


Srpen 2015

HP:Rodinné pouto (4) Raddleovi

30. srpna 2015 v 22:59 | CherryPie |  Rodinné pouto
Moc se omlouvám. Nechala jsem vás celkem dlouho čekat a i kapitola je hodně krátká :/ Myslím, že to ale známe všichni. Začíná škola a musí se spousta věcí zařizovat. Oblečení, batoh, sešity, všechny možné kartičky na autobus a podobné věci. Taky jsem poslední dobou posílala kvůli škole tolik dopisů, že bych mohla na poště pomalu pracovat. Bohužel si taky nejsem jistá, jestli se to teď už všechno změní. Určitě jsem totiž právě poodhalila, jak se bude povídka dál vyvíjet a i já se těším, až budu moct pokračovat. Kdoví ale, kdy se k tomu dostanu, protože teď už všechno záleží jen na rozvrhu, co se týče praxe. Budu doufat v nejlepší a ve všem tom blázinci snad další kapitolu vydám ještě příští týden.
Chci taky moc poděkovat Celeste a Míši Vokounové za krásné motivační komentáře u předchozí kapitoly :)

TAG 4

23. srpna 2015 v 21:54 | CherryPie |  ČlánkyDnešní den byl vážně děsivý. Celý týden jsem se těšila, že budu dneska sama doma a budu psát, až se mi bude od klávesnice kouřit. Místo toho jsem jen zírala na obrazovku a nic. Takže jsem místo psaní sledovala youtube, zašla na pár streamů, vyvenčila psa a obkroužila všechny mé oblíbené blogy, jestli někde nepřibyla nějaká nová kapitola. Před půlhodinou jsem našla taky tenhle tag a říkám si, že už jsem dlouho nic takového neudělala. V tomto tagu navíc jde o to že já musím nominovat jiné blogery, aby si tento tag také udělali a protože mám dneska divnou náladu, nebudu to řešit, zkrátka a dobře je nominován každý, kdo si tento tag přečte :D

HP: Rodinné pouto (3) Staří přátelé

18. srpna 2015 v 15:58 | CherryPie |  Rodinné pouto
Tohle je asi vůbec ta nejhorší kapitola, která mě tak nebavila! :D Pokud ale chci, aby tahle povídka nedopadla jak minule, bude lepší nespěchat :) Doufám jen, že si ji užijete víc než já.

Příště se určitě podíváme do Voldemortovic domácnosti, na což se moc těším. O samotném Voldemortovi totiž zatím nic moc nevíme a měla bych to napravit.

Jinak moc děkuji za předešlé komentáře, opravdu moc potěšily a povzbudily do dalšího psaní :)

(povídka je nebetovaná, ale to už jste si zřejmě stačili všimnout) :)


Prázdninová knižní výzva- Hunger games: Aréna smrti

17. srpna 2015 v 22:22 | CherryPie |  Články

Hunger games: Aréna smrti

Suzanne Collinsová


Asi před vámi právě leží důvod, proč jsem ještě nezveřejnila těch několik kapitol k rozepsaným povídkám. Četla jsem :) Všechno ale míním dohnat. Prozatím si alespoň užijte moje povídáníčko o prvním dílu Hunger games a klidně přispějte i vlastním názorem, budu moc ráda. Kdo neví, o co jde (o čemž pochybuju) určitě si rád jako obvykle přečte anotaci:

První díl distopické sci-fi trilogie je umístěn v budoucnosti ve státě Panem, který vznikl na území dnešních Spojených států amerických. Hlavní město Panemu je Kapitol, které si každý rok nechává posílat 2 mladé lidi od 12 do 18 let ze všech 12 krajů, které k Panemu patří,aby se porvali v aréně, ze které vyjde pouze jeden. Ten bude vítězem. Příběh vypráví 16 letá Katniss Everdeen, které osud připravil nejednu překážku, se kterou se bude muset potýkat.


HP: Rodinné pouto (2) Snape, had a Zmijozel

7. srpna 2015 v 14:53 | CherryPie |  Rodinné pouto
Právě si tak pročítám fanfikce na internetu a co nevidím. Povídku na téma Harry syn Voldemorta s Harrym, který se taky
jmenuje Sebastian. Co se dá dělat, to jméno se k
těmto povídkám dokonale hodí. Taky si čím dál víc častěji všímám, že tyhle typy povídek jsou všechny celkem na jedno brdo a normální smrtelník by nechápal, proč něco takového vůbec někdo čte. Já sama se divím, že mě to ještě po takové době drží.
Dost ale obkecávaček, konečně jsem napsala další kapitolu. Nedokážu s určitostí říct, kdy přibude další, protože dnes večer se sestrou ze Zlína směr Günzburg :) Legoland volá! Myslím, že tam bude plno fandomových věcí od Harryho Pottera po Pána prstenů a Star Wars, navíc zbožňuju lego, takže se rozhodně těším. Pokud bude čas na focení, možná tomu věnuju i článek na blogu, ale to se ještě uvidí.
Postihne to akorát další kapitoly k povídkám, protože ty vždy píšu postupně a někdy je pozastavuju i v půlce slova, takže teď budou mít tři dny zpoždění. Ráda bych ale dospěla k páté kapitole u nové povídky, abych ji mohla zveřejnit, mám v plánu pokračovat i v Laurieth a k tomu mě ještě znovu chytlo psaní hp povídek, což je rozhodně až příliš mnoho aktivit, pro někoho jako jsem já, protože mám vůbec obtíž se dokopat k dopsání jedné povídky. Už se mi to ale několikrát povedlo a tak dokud bude povídka bavit, nedokončení nehrozí :) Jako vynahrazení posílám o něco delší kapitolu a do pondělí se s vámi loučím :))
Mimochodem děkuji Celeste za tak povzbuzující komentář u předchozí kapitoly ;)