Stav rozepsaných povídek:

I'm just gonna hurt you- 0%
Nová budoucnost II 4.kapitola- 75%
Aktualizováno: 18.8.2017


Červenec 2015

HP: Rodinné pouto (1) Bradavice!

30. července 2015 v 23:14 | CherryPie |  Rodinné pouto
Jednou večer mě zase chytlo napsat povídku na téma Harry syn Voldemorta. Upřímně mám doteď depku z toho, jak jsem mohla vůbec někdy napsat takový nesmysl jako moje úplně první HP povídka Syn Pána zla. Mě to přijde neskutečně stupidní, ale co jsem si všimla, tak všem autorům se postupem času jejich předešlé povídky zprotiví. Každopádně mě to zase chytlo. Mám sice v plánu dopsat tu fanfikci na Hobita, ale pokud by se první kapitola k tomuto líbila, dejte mi vědět, moc ráda napíšu další :)


Prázdninová knižní výzva: Assassin's creed: Jednota

25. července 2015 v 18:15 | CherryPie |  Články

Assassin's creed: Jednota

Oliver Bowden
Assassin´s Creed: Jednota

Je to tady, tohle je jedna z mých srdcovek. A přestože jsem se u ní málem rozbrečela, pořád ji zbožňuju. Padly na ní celé moje ubohé úspory, ale rozhodně toho nelituju. Pro začátek opět anotace:

Rok 1789: V nádherné Paříži nadchází úsvit Velké francouzské revoluce. Lidé se bouří proti útlaku aristokracie a dlážděnými ulicemi teče krev. Ale revoluční spravedlnost má vysokou cenu… V době, kdy je rozkol mezi bohatými a chudými největší a národ rve sám sebe na kusy, se dva mladí lidé pouštějí do boje, aby pomstili, co ztratili. Arno a Élise jsou brzy vtaženi do stovky let trvající války mezi asasíny a templáři - do světa, v němž jim hrozí větší nebezpečí, než si vůbec uměli představit.


Prázdninová knižní výzva: Selekce

20. července 2015 v 18:59 | CherryPie |  Články

Selekce

Kiera CassI když mám Selekci přečtenou už nějaký ten pátek, nemohla jsem se dokopat k tomu, abych ji už konečně představila. Mezitím jsem stihla přečíst snad polovinu výzvy, takže teď to musím skloubit i s novými kapitolami k mým příběhům, takže se bude dát očekávat nával všelijakých příspěvků. Tolik k tomu všemu. Pro začátek si jako obvykle dáme anotaci:

Pro třicet pět dívek je Selekce životní šancí. Příležitostí k útěku od života, který jim byl stanoven od narození. Být obklopena světem třpytivých šatů a drahocenných šperků. Žít v paláci a soutěžit o srdce krásného prince Maxona. Ale pro Americu Singerovou je Selekce noční můrou. Znamená to pro ni otočit se zády ke své tajné lásce Aspenovi, který je o kastu níž než ona. Nechce se jí odejít z domova a vstoupit do nelítostné soutěže o korunu.
Pak America potká prince Maxona. Postupně začne zpochybňovat všechny plány, které si předsevzala - a uvědomí si, že život, o kterém vždycky snila, si už nemůže v porovnání s budoucností představit.


Laurieth: Battle of Lonely Mountain 20.kapitola

13. července 2015 v 23:24 | CherryPie |  Laurieth: Battle of Lonely Mountain

Je celkem ostudné být k téhle kapitole dokopána, ale sama si upřímně myslím, že jsem si to zasloužila. Laurieth si totiž zase nezasloužila, být tři měsíce přehlížena. Co už, nakonec se dočkala pokračování a myslím, že je víc než správné, abych tuto kapitolu věnovala Vendě :) Ona určitě ví proč.
Nevím proč, ale mám takový pocit, že tuhle kapitolovku bych ještě někdy mohla dokončit :) Snad.
Jinak přeji příjemné čtení...

Prázdninová knižní výzva: Levá ruka Boží

10. července 2015 v 19:03 | CherryPie

Levá ruka Boží

Paul Hoffman

Druhá kniha z Prázdninové knižní výzvy. Nutno podotknout, že jsem na knihu narazila náhodně, nic jsem od ní nečekala a proto se na ni mohu dívat jinak než třeba na Krev polobohů. Pro začátek anotace:

Cale je jedním z tisíců chlapců, kterých se zmocnili fanatičtí a krutí vykupitelé a v naprosté izolaci je připravují na válku proti rouhačským antagonistům.
S neobyčejně zmužilým, ale zároveň velmi uzavřeným čtrnáctiletým hochem má podle všeho zvláštní plány jeden z nejvlivnějších vykupitelů - lord vojevůdce Bosco. Jednoho večera Cale náhodou spatří lorda dohlížitele Picarba, jak pitvá ještě živou dívku, a šokován jeho bestiálním počínáním jej zabije a zachrání jinou dívku jménem Riba.


Prázdninová knižní výzva- Bohové Olympu: Krev polobohů

2. července 2015 v 21:26 | CherryPie |  Články

Bohové Olympu: Krev polobohů

Rick Riordan

První knížka z Prázdninové knižní výzvy. Tak trochu myslím, že bylo jasné, že začnu právě s touhle protože je to poslední díl celých dvou sérií a to napětí jsem prostě nevydržela.
Na začátek bych dala anotaci, ať si trochu připomeneme o co vlastně jde.

Sedm polobohů včele s Percym čeká poslední a nejtěžší boj. Giganti, obludní pomocníci bohyně Gaiy, jsou připraveni zničit hrdiny z Velkého proroctví a s nimi i celý svět.
Tábor polokrevných je obklíčen římskými jednotkami a hordami nestvůr. Nutně potřebuje pomoc, ale ta je až na druhém konci světa. Obří socha Athény Parthenónské by mohla válku mezi Řeky a Římany zastavit a polokrevné usmířit. Míří ale kamenný kolos na správné místo, a hlavně, bude tam včas? Zbývá jen pár dnů. Pomstychtivá matka země Gaia se probírá z dlouhého spánku a k probuzení jí chybí jediné - krev dvou polobohů, krev Olympu!