Stav rozepsaných povídek:

I'm just gonna hurt you- 0%
Nová budoucnost II 4.kapitola- 75%
Aktualizováno: 18.8.2017


Červen 2015

Prázdninová knižní výzva

29. června 2015 v 13:03 | CherryPie |  Články

Co si může pod pojmem "prázdniny" představit někdo jako já? Většina lidí už se vidí někde u vody, na horách, hřištích a tak dále, opravdu nevím jak jsou lidí kreativní při výběru dovolené. Když se mě nedávno někdo zeptal, co budu dělat o prazdninách, řekla jsem, že snad tucetkrát zachráním svět, porazím temné síly, naučím se bojovat, budu se účastnit významných bitev, poznám neuvěřitelné lidi a za celé dva měsíce prožiju tolik příběhů, až se v tom budu sama ztrácet.
Teď si asi každý myslí, že jsem padlá na hlavu, ale nebojte, nebudu jen vysedávat u knížek. I když, co jiného se dá dělat v třicetistupňových vedrech kromě koupališť, které mi už zatraceně lezou na nervy?
A protože mám teď ve psaní takový trochu zmatek (snažím se napsat originální povídku, je to celkem fuška!), prostě jsem si řekla, že se s vámi o moji četbu podělím.

The Rooks are coming!

20. června 2015 v 12:51 | CherryPie |  Assassin's creed
Tak jo :) Jak jsem slíbila, je to tady.
Jen bych chtěla říct, že pokud tohle někdo bude číst například o rok později, doufám, že mě nezabije. Tahle povídka je z většiny smyšlená, protože hra ještě v této době nevyšla a já se řídím jen několika trailery.
Doufám tedy, že se bude líbit a zkrátí aspoň trochu čas lidem, kteří tu hru napjatě očekávají stejně jako já :)


Assassin's creed: Invisible 2.kapitola

16. června 2015 v 17:52 | CherryPie |  Assassin's creed
Vím, že tady asasínům nikdo moc neholduje, ale i tak, už jste viděli nový cinematic trailer na Syndicate? :D Jacob vypadá zatraceně dobře :D Asi z toho traileru něco napíšu :p ještě se na něj musít jít podívat popáté a uvidíme ;)
Mimochodem, koho by to čirou náhodou zajímalo tak je zde. Co dodat, v Ubisoftu jsou prostě na trailery machři.

Tahle kapitola je na Wattpadu už téměř měsíc, ale tak trochu jsem ji měla v záloze, kdyby nebylo co přidat, ať to tady nestojí. Poslední dobou jsem, co se týče psaní, úplně marná.Nová budoucnost II 1.kapitola

11. června 2015 v 20:44 | CherryPie |  Nová budoucnost II
Překvápko! :D Konečně jsem se k tomu odhodlala. Kapitoly se budu snažit přidávat jak to půjde, ale nechci nic slibovat, poslední dobou mám nějak nabitý program.

Nevím, co víc dodat, tak jenom: Příjemné čtení! :)Project Novice 1.kapitola

8. června 2015 v 22:06 | CherryPie
Nová povídka, co k tomu dodat :D Nepočítám s tím, že ji někdy dokončím, snad jen pokud by byl hodně velký zájem, ale víte jak to bývá :D Mám předepsaný děj, ale spíš jsem tohle všechno začala jen proto, aby byl blog trochu aktivní. Pořád totiž přemýšlím nad něčím, co bych rozjela a dotáhla do konce...například posledně Lokiho :)) Laurieth se snažím psát a i když to jde těžko, postupuju!
Tak jen doufám, že se bude povídka alespoň trochu líbit a budu ráda, když zanecháte komentář ;)