Stav rozepsaných povídek:

I'm just gonna hurt you- 0%
Nová budoucnost II 4.kapitola- 75%
Aktualizováno: 18.8.2017


Několik informací + kupa výmluv proč nepíšu

28. května 2015 v 19:01 | CherryPie
Předem chci upozornit, že na příspěvky tohoto typu jsem nikdy talent nebyla a ani nebudu. Ale zkrátka jsem tohle chtěla napsat už delší dobu. Jakožto věrný čtenář fanfikcí všeho druhu mám vždycky hrozný problém, když se autorka týden nehlásí, takže proto.
Nechci říct, že na blog kašlu, jak to momentálně vypadá, ale spíš nevím co psát. Snažím se přemýšlet nad pokračováním Nové budoucnosti, což je pro mě nesmírně obtížná záležitost. Přemýšlím nad tím, tak moc, že pomalu začínám Tiffany nenávidět :D
Nedávno jsem se začala dívat na Agenty Shieldu a netušíte, jak moc mě to začlo bavit. Začínám mít pak divné představy o povídce s nějakou agentkou, která by pracovala pro Shield. Mohla bych tam plácat jednu bitku za druhou a nikomu by to nepřišlo divné. Co mě však nejvíc obtěžuje jsou romantické vztahy. Ať už je to jakýkoliv fandom, většinou je tam vždycky víc ženských fanynek a tímpádem jsou automaticky žádanější povídky, kde je nějaká romantika. Netvrdím, že jsem jiná, ale jako člověka, co se to snaží psát a nejde mu to mě to štve. Nikdo si neumí tak skvěle protiřečit jako já!
No prostě přiznejme si to narovinu, kdo by četl povídku s Lokim, kde by on a hlavní hrdinka byli jen přátelé? Nemyslitelné.
Tím se dostáváme k tomu, proč se zdráhám psát fanfikci na Agenty Shieldu. Pravděpodobně bych totiž musela dát hlavní postavu dohromady s Wardem nebo jiným chlápkem, co tam někde pobíhá.
Já třeba nejvíc zbožňuju v povídkách rodinné probémy... Zdravím Connora a Haythama a hluboce se jim omlouvám za to, že jejich vztah neustále pitvám. Tahle moje záliba jde vůbec poznat na všech mých povídkách. Měla bych s tím přestat!

Taky tomu může být tak tři dny, co jsem začala sledovat anime. Řeknu to narovinu, asi se ze mně stává fanda yaoi. Mám štěstí, že mě tady nikdo nezná osobně, protože mému okolí to přijde zvrhlé. A ono taky je! Můžu se však ještě schovat za to, že Hra o trůny je ještě zvrhlejší.
Když jsem to anime tak sledovala, zase mě začla napadat spousta věcí. Výsledkem je další nedospaná povídka do sbírky!

Kdybyh to měla shrnout, tak mám prostě jen hodně nápadů, které nemám jak zužitkovat. Půl tuctu nedopsaných věcí v počítači a nejsem schopná něco dokončit nebo spíš mě to nebaví tolik, abych to dokončila. Navíc stejně pochybuju, že je tu tolik fanoušků například Eragona. O něm většina lidí moc číst nechce :D

Teď mě napadla taková věc, co jsem někde četla. Říkalo se tomu "blogerský blok" nebo tak nějak. Že bych něco takového měla? Hmm...super
Co přibude za další povídku nedokážu s určitostí říct. Asi potřebuju nějaký nápad, kterého bych se mohla pořádně chytnout a psát. Doufám, že brzo přijde :/
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Christen Christen | E-mail | 31. května 2015 v 22:12 | Reagovat

Mám dos podobný problém , jako ty! :-D Moc nápadů a málo času, ale já to vyřešila tak, že jsem se k tomu prostě dokopala a dopsala to :) Jinak kvůli mě by si mohla přidat 20. kapitolu Laurieth: Battle of Lonely Mountain :-)

2 Vendëa Lissësúl Vendëa Lissësúl | E-mail | Web | 1. června 2015 v 17:24 | Reagovat

[1]: Chápu no, teďka je ve škole záhul a já moc toho psaní a chuti do psaní nemám...
Ale aji kvůli mně bys mohla Laurieth přidat! Už jsme dvě a to je mnohem větší číslo než jednička! ;) :-D  :-D  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama