Stav rozepsaných povídek:

I'm just gonna hurt you- 0%
Nová budoucnost II 4.kapitola- 75%
Aktualizováno: 18.8.2017


Květen 2015

Několik informací + kupa výmluv proč nepíšu

28. května 2015 v 19:01 | CherryPie
Předem chci upozornit, že na příspěvky tohoto typu jsem nikdy talent nebyla a ani nebudu. Ale zkrátka jsem tohle chtěla napsat už delší dobu. Jakožto věrný čtenář fanfikcí všeho druhu mám vždycky hrozný problém, když se autorka týden nehlásí, takže proto.
Nechci říct, že na blog kašlu, jak to momentálně vypadá, ale spíš nevím co psát. Snažím se přemýšlet nad pokračováním Nové budoucnosti, což je pro mě nesmírně obtížná záležitost. Přemýšlím nad tím, tak moc, že pomalu začínám Tiffany nenávidět :D
Nedávno jsem se začala dívat na Agenty Shieldu a netušíte, jak moc mě to začlo bavit. Začínám mít pak divné představy o povídce s nějakou agentkou, která by pracovala pro Shield. Mohla bych tam plácat jednu bitku za druhou a nikomu by to nepřišlo divné. Co mě však nejvíc obtěžuje jsou romantické vztahy. Ať už je to jakýkoliv fandom, většinou je tam vždycky víc ženských fanynek a tímpádem jsou automaticky žádanější povídky, kde je nějaká romantika. Netvrdím, že jsem jiná, ale jako člověka, co se to snaží psát a nejde mu to mě to štve. Nikdo si neumí tak skvěle protiřečit jako já!
No prostě přiznejme si to narovinu, kdo by četl povídku s Lokim, kde by on a hlavní hrdinka byli jen přátelé? Nemyslitelné.
Tím se dostáváme k tomu, proč se zdráhám psát fanfikci na Agenty Shieldu. Pravděpodobně bych totiž musela dát hlavní postavu dohromady s Wardem nebo jiným chlápkem, co tam někde pobíhá.
Já třeba nejvíc zbožňuju v povídkách rodinné probémy... Zdravím Connora a Haythama a hluboce se jim omlouvám za to, že jejich vztah neustále pitvám. Tahle moje záliba jde vůbec poznat na všech mých povídkách. Měla bych s tím přestat!

Taky tomu může být tak tři dny, co jsem začala sledovat anime. Řeknu to narovinu, asi se ze mně stává fanda yaoi. Mám štěstí, že mě tady nikdo nezná osobně, protože mému okolí to přijde zvrhlé. A ono taky je! Můžu se však ještě schovat za to, že Hra o trůny je ještě zvrhlejší.
Když jsem to anime tak sledovala, zase mě začla napadat spousta věcí. Výsledkem je další nedospaná povídka do sbírky!

Kdybyh to měla shrnout, tak mám prostě jen hodně nápadů, které nemám jak zužitkovat. Půl tuctu nedopsaných věcí v počítači a nejsem schopná něco dokončit nebo spíš mě to nebaví tolik, abych to dokončila. Navíc stejně pochybuju, že je tu tolik fanoušků například Eragona. O něm většina lidí moc číst nechce :D

Teď mě napadla taková věc, co jsem někde četla. Říkalo se tomu "blogerský blok" nebo tak nějak. Že bych něco takového měla? Hmm...super
Co přibude za další povídku nedokážu s určitostí říct. Asi potřebuju nějaký nápad, kterého bych se mohla pořádně chytnout a psát. Doufám, že brzo přijde :/

Nová budoucnost 15.kapitola

19. května 2015 v 20:28 | CherryPie |  Nová budoucnost
Táák jo :) Prý by měla být tohle poslední kapitola. Jak už jsem ale psala někde u 12.kapitoly, příběh už jsem si rozvrhla a nad nápadem s pokračováním v podobě druhého dílu jsem uvažovala už od té doby. Koneckonců na Asgardu by mohla být taky sranda, že? :D Obecně je ale pravdou, že druhé díly bývají vždycky horší (snad kromě Iron Mana) a tak sama nevím, jak by to dopadlo. Možná budu potřebovat chvilku čas než něco vymyslím a možná nevymyslím nikdy nic.
Mezitím uvidím, jak budu pokračovat s novýma povídkama. Někde mám uložené nedokončené jednorázovky na Eragona, Harryho Pottera a Asasíny. K tomuto se ale poslední dobou moc nemám.
Assassins creed: Invisible 1.kapitola

12. května 2015 v 17:46 | CherryPie

Zbývá už jen necelých 20 minut do přímého přenosu na ukázku nového dílu Assassin's creed. Na oficiálních stránkách je odpočet a nejhorší je, že ho prožívám víc než ten silvestrovský :D
Tak jsem si prostě řekla, že když už je dnes tak úžasný den, mohla bych představit novou povídku :D Ještě jsem ji nějak dopředu nepromýšlela a psát ji budu jen tak při čase :) Doufám, že se bude líbit.
Já jdu dál stresovat a doufám, že ta hra bude stát za všechno to běhání po domě s plnou sklenicí coca coly, vyjídání brambůrků a miliony provolaných korun při domlouvání se s bratránkem, kdy přijde :)Nová budoucnost 14.kapitola

9. května 2015 v 17:43 | CherryPie |  Nová budoucnost

Přiznám se, že nad Starkovou reakcí jsem přemýšlela hodně dlouho. Nevěděla jsem jestli by mělo dojít na pěsti nebo se to vyřeší po "starkovsku" a nebudeme si s tím dělat hlavu. Nakonec jsem zvolila cestu č.2, která je pochopitelně kratší a možná na to mělo vliv i moje půlnoční psaní, které jsem měla čas zveřejnit až dneska. (Vážně jsem byla celkem unavená a nechtělo se mi to natahovat) :D
Nová budoucnost 13.kapitola

3. května 2015 v 20:01 | CherryPie |  Nová budoucnost
Omlouvám se za delší odmlku, ale tak nějak mi do toho skočila jedna jednorázovka, kterou jsem si moc chtěla napsat, že to jinak nešlo :D

Taky se mi zdá, že čím blíž jsem konci této povídky, tím stručnější jsou kapitoly. Příště se snad polepším :)

Mrs. Kenway part 2

1. května 2015 v 15:24 | CherryPie |  Assassin's creed

Druhý díl :)
Je to celkem nezvyk zveřejňovat dva díly hned po sobě, ale původně to měla být jednorázovka :D
Nevím jak vás, ale mě tyhle moje hloupé teorie strašně baví. Pořád mám tendenci dávat všechny dohromady.
Myslím, že mě úplně vystihl Less Wrong (autor hp a metody racionality), když prohlásil: Jsme přirozeně nakloněni vymýšlení způsobů, jak bychom vyřešili problémy postav, ale místo toho se musíme snažit, abychom jim životy ztěžovali.
Asi bych si to měla vzít k srdci, ale když ono mi jich bylo tak líto a navíc jsem někde chtěla použít ten trailer s Černovousem (jo je v předešlém partu) :)


Mrs. Kenway part 1

1. května 2015 v 15:20 | CherryPie |  Assassin's creed
Včera jsem si z nějakého neznámého důvodu začala pouštět trailery na všechny díly AC :) Ten ze čtverky se mi vždycky líbil a já ho chtěla mít v jednom ze svých příběhů. Postupně jsem vymyslela další teorii typu: Co by se stalo kdyby...?
Takže tentokrát jsem si místo Connora a Haythama vzala na mušku Edwarda, Caroline a Jenny :)
Předem upozorňuju, že je třeba to brát s nadhledem. Určitě příběh nesedí časově s událostmi ze hry a chraktery postav mohou být taky jiné :) Řídila jsem se spíš informacemi z knihy, tu si alespoň podle mě víc pamatuju :)
Příběh musel být rozdělen na dvě části, protože to blog nějak nechtěl pobrat :)