Stav rozepsaných povídek:

I'm just gonna hurt you- 0%
Nová budoucnost II 4.kapitola- 75%
Aktualizováno: 18.8.2017


Rozjíždím Wattpad

10. března 2015 v 16:27 | CherryPie |  ČlánkyAhoj :)
Chtěla jsem tuhle věc udělat už dávno, jen jsem se k tomu ještě jaksi neměla. Dneska jsem celý den doma a je očividné, že se nudím. Přikývnou ti, co se na můj blog podívali během dne a našli ho v katastrofickém stavu. To jsem se mimochodem snažila nastavit nový layout, který se mi v průběhu nastavování přestal líbit a tak jsem zase všechno vrátila do normálu.
Jako svůj první příběh na Wattpad jsem se rozhodla dát Novou budoucnost. Když ji nebudu mít na blogu na očích, aspoň mě to dokope dopsat Laurieth.
Nechtějte vědět, jak dlouho jsem na Wattpadu nastavovala profil. Na pozadí jsem chtěla rozhodně Arna, který nebyl k dostání jinak než rozmazaný, což mě dohánělo k šílenství. Takový stres pro mě obvykle není dobrý a tak jsem si šla raději uvařit čínské nudle a zahrát si AC3. Při hraní mě zase pěkně vytočil Connor, který se mi zasekl ve stromě, takže ho zabili a tímpádem šla celá mise do háje. Možná to bylo dobře, protože jsem se aspoň zase vrátila k Wattpadu. Nakonec jsem teda Arna sehnala a mohla jsem si oddechnout.
Jako další problém se jevil avatar. Šklíbu bych tam nechala, kdyby ten obrázek nebyl kulatý a kulatý Šklíba je divný. Opět se pak projevila moje závislost na Assassin's creed, takže tramtadadá našla jsem nějaký fanart.
Největší depku jsem ale měla z toho, jak udělat "obálku" příběhu. Všichni moc dobře víte, jak to mám s grafikou, takže se teď určitě nikdo nediví, že jsem s tím měla problém. Koneckonců fanarty vyřeší všecko a ani tentokrát mě v tom nenechaly.
První kapitolu jsem vložila hned a druhá je v nedohlednu. Kapitoly budu zveřejňovat na Wattpadu, ale odkaz na povídku pořád najdete v menu pod nadpiskem Avengers.
Doufám, že se přijdete podívat, byla bych moc ráda :)

CherryPie

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Vendëa Lissësúl Vendëa Lissësúl | Web | 10. března 2015 v 17:05 | Reagovat

Určitě dorazím. :) Taky jsem si Wattpad rozjela.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama