Stav rozepsaných povídek:

I'm just gonna hurt you- 0%
Nová budoucnost II 4.kapitola- 75%
Aktualizováno: 18.8.2017


Březen 2015

Laurieth: Battle of Lonely Mountain 19.kapitola

31. března 2015 v 18:19 | CherryPie |  Laurieth: Battle of Lonely Mountain
V první řadě bych se chtěla omluvit, za neaktivitu :) Minulý týden v pátek jsem nebyla ve škole a když jsem včera přišla, bylo mi oznámeno, že jsem přihlášená do nějaké literární soutěže. Abych to měla z krku, na chvíli jsem opustila moje fikční oblíbence z blogu a napsala nějakou povídku na zadaný text. Teď už zbývá jen opravit pár hloupostí a budu se věnovat blogu.
Můžete si taky všimnout, že tato kapitola byla spíš takovým shrnutím. Vážně se mi jejich cestu nechtělo rozepisovat na několik kapitol a raději jsem přešla k věci :D Kapitola je krátká, protože nějak nemám náladu. To bude tou soutěží :D Procházet jeden a ten samý text několikrát po sobě, kvůli čárkám v souvětím je pakárna -_- Obdivuju spisovatele a korektory :)

Father?

26. března 2015 v 19:57 | CherryPie |  Assassin's creed
Někdo mě asi přizabije, ale já si musela napsat ještě jednu :D Slibuju, že příště už se budu věnovat Lokimu!

Malý Connor je rozkošný a hodný Haytham taky :D Povídka se hodně, opravdu hodně, liší od hry. Musela jsem pár věcí trochu pozměnit, aby to šlo. Takže příběh Connora jako asasína tímto zaniká :D Ale kdoví, třeba se nakonec stejně požerou a nakonec zabijou.
Každopádně, užijte si maličkého Connora! :))

Nová budoucnost 4.kapitola

20. března 2015 v 20:43 | CherryPie |  Nová budoucnost
Jedna z nejhorších kapitol (pro mě). Tak moc se těším na Lokiho, ale předtím musím napsat ještě tuhle pitomost :D Takže si užijte překrásný rozhovor mezi Furym, Starkem, Natashou a Tiffany. Jsem ráda, že tuhle kapitolu mám z krku, protože teď přijde na řadu Loki! :D
Ještě přemýšlím, že bych měla něco napsat k Laurieth, tak nevím kdy bude další kapitola :) Ale snad co nejdřív, Loki je dobrá motivace :D

Kenway's meeting

18. března 2015 v 22:24 | CherryPie |  Assassin's creed

AC3 mám úspěšně za sebou a bez nových oblíbených postav se to obejít nemohlo. Navíc mi dneska ještě přišla knížka AC: Unity, ve které se objevuje Jenny, Haythamova sestra. Zmiňovala se tam o své rodině. O Haythamovi i Edwardovi. Na Connora neměla vůbec žádný názor a zmínila ho jen jako Haythamova syna a víc nic, což je pochopitelné, protože ho nidky nespatřila a ani neznala. A tak jsem si říkala, jak by to asi mohlo vypadat, kdyby se ti dva potkali.
Tahle povídka dává Haythama do špatného světla. Já osobně ho mám jako postavu strašně moc ráda, ale musíme si uvědomit, že tohle je Jennyin úhel pohledu a v Unity ho teda moc nemusela. Promiň, Haythame :'(
Budeme předstírat, že rozhovor mezi Connorem a Haythamem, páčícím zámek, nikdy neproběhl :D Použila jsem i pár frází ze hry, které se mi neskutečně líbí. Možná se objevovaly v jiných situacích, ale nevadí.
Název povídky může být poněkud sporný, protože jediný Kenway je Haytham...možná Connor (teď nevím, jak je to s tou Achillovou adopci.) Každopádně v jádru jsou to Kenwayové všichni :)


Nová budoucnost 3.kapitola

13. března 2015 v 21:45 | CherryPie |  Nová budoucnost
Dobrá, dobrá Stark teprve přijde domů a stačí říct jen jednu větu, takže na nějaký ten normální rozhovor si budete muset počkat.

Lokiho se nejspíš dočkáme až v páté kapitole, takže to se mnou snad do té doby vydržíte :))


Nová budoucnost 2.kapitola

12. března 2015 v 19:57 | CherryPie |  Nová budoucnost
Je všeobecně známo, že u jednoho plánu nevydržím dlouho a tady máte názornou ukázku. Ano, tvrdila jsem, že tuhle povídku budu zveřejňouvat pouze na Wattpadu, ale při mojí ranní dávce Connora jsem si uvědomila, že pak bude na tomto blogu poněkud prázdno. Takže tady to máte...
Jednu věc jsem ale dodržela. Zbavila jsem vás toho otřesného banneru u první kapitoly a nahradila ho tímhle skvělým fan artem (zdroj), který je rovněž vlajkovým obrázkem povídky na Wattpadu.
Ještě musím vyřídit tu třetí organizační věc a to je, že jsem povídku začala psát v 1.pádě z pohledu Tiffany. Zjistila jsem, že se mi to píše lépe a je to jednodušší (to však neznamená, že jsem jednoduchá....i když možná troooošičku jo)

Další hádanky se bát nemusíte, ovšem pokud by tu byli nějací další fanoušci berušek, není problém....ok, radši toho nechám :)
Potom už jen příjemné čtení a svobodu beruškám!
Rozjíždím Wattpad

10. března 2015 v 16:27 | CherryPie |  Články

Nová budoucnost 1.kapitola

7. března 2015 v 13:41 | CherryPie |  Nová budoucnost
V prvé řadě chci oznámit, že jsem odteď přestala psát ke každé povídce úvod zvlášť, vypadá to divně :D Na bannery a názvy povídek jsem nikdy machr nebyla a vypadá to, že nikdy nebudu. Nejraději bych to všechno pojmenovala Povidka 1, Povídka 2 atd. ale kdo by to potom četl, že? :D Taky jsem se málem naštvala a udělala banner prostě jenom žlutý. Můj prvotní plán grafického zpracování byl (aspoň podle mě) vážně super. Z minula jsem se naučila dělat s photoshopem a teď,když ho potřebuju, nejde. Takže jsem zase něco narychlovku hodila do Malování (nesmějte se!) a je to. V nejbližší době tu hrůzu nahoře pokusím změnit, abyste se na to dlouho nemuseli dívat :)
Teď k povídce. Poprvé v historii mého amatérského psaní řeknu hlavní pairing narovinu: Loki/OC :) Nic víc už na srdci nemám, jen možná, že začátek je trochu klišé :D

Kdo uhodne příbuzného hlavní hrdinky dostane do deníčku razítko s beruškou! Odměna hodná stupidní hádanky.

Laurieth: Battle of Lonely Mountain 18.kapitola

3. března 2015 v 20:09 | CherryPie |  Laurieth: Battle of Lonely Mountain

Jééé hele, neumřela jsem. :D Poslední dobou jse měla trochu napilno, takže se za tuhle pozdní kapitolku moc omlouvám :)