Stav rozepsaných povídek:

I'm just gonna hurt you- 0%
Nová budoucnost II 4.kapitola- 75%
Aktualizováno: 18.8.2017


Prosinec 2014

Laurieth: Battle of Lonely Mountain 7.kapitola

30. prosince 2014 v 19:50 | CherryPie |  Laurieth: Battle of Lonely Mountain
Jsem tady s novou kapitolkou. V této se nic zajímavého nestane, ale víc textu mi blog nějak nechce do jednoho článku přijmout. Tak jsem to nějak rozdělila :)
Doufám, že se bude líbit. A nezapomeňte hlasovat v anketě. Je to jedna z možností jak ovlivnit děj této povídky ;)

Syn Pána zla 16.kapitola

28. prosince 2014 v 18:26 | CherryPie |  HP-Syn Pána Zla

Po dlouhé době pokračování :) Tentokrát už o délce, na které jsme se domluvili. Rozhovor ještě samozřejmě bude pokračovat, akorát až v druhé kapitolce :) Ať se máte na co těšít...
Ani jsem to po sobě nečetla. Za pár minut mi jede autobus, takže možné chyby jsou následkem nedostatku času.Laurieth: Battle of Lonely Mountain 6.kapitola

25. prosince 2014 v 18:07 | CherryPie |  Laurieth: Battle of Lonely Mountain

Úspěšně jsme se prokousali tou nudnou částí a teď už to začne být trochu zajímavější (doufám). Dole máte anketu ohledně párování. Nejprve jsem měla svoji vlastní představu o tom, kdo s kým :D Ale tak si říkám, že bych měla dát přednost i vám. Některé možnosti ankety se můžou zdát šílené, ale neřešte to. Psala jsem tam všechno co mě momentálně napadlo :D Pokud byste chtěli vybrat víc možností, napište je do komentářů :) díky moc


Laurieth: Battle of Lonely Mountain 5.kapitola

21. prosince 2014 v 22:40 | CherryPie |  Laurieth: Battle of Lonely Mountain

Tak tady je ta původní druhá polovina 4.kapitoly, kterou jsem bohužel musela rozdělit nějak takhle na dvě samostatné kapitoly :D
Budu ráda za každý komentář nebo hodnocení :)


Laurieth: Battle of Lonely Mountain 4.kapitola

21. prosince 2014 v 22:38 | CherryPie |  Laurieth: Battle of Lonely Mountain

Tentokrát jsem se asi překonala :D Šest stránek ve Wordu za jediný večer. Největší gól byl, když jsem přišla na blog, že kapitolu zveřejním a ono mi to napíše, že je to moc dlouhé :D takže jsem to nějak rozdělila do dvou kratších kapitol.
Příjemné čtení :)

Oblíbené povídky

18. prosince 2014 v 19:49 | CherryPie |  Články

Seznam mých nejoblíbenějších fanfiction


Zdravím všechny :) Nedváno jsem narazila na blog jedné české autorky ff a všimla si, že mezi seznamem povídek, má zapsanou i jednu z mých. Neskutečně mě to potěšilo :)
Navíc mi přidala nové čtenáře, kteří si můžou její článek přečíst a obsahově se jim může má povídka líbit a je to...
Proto bych chtěla taky poukázat na moje oblíbené povídky a vlastně tak i trochu pomoct některým autorům k větší skupině čtenářů :)

Laurieth: Battle of Lonely Mountain 3.kapitola

16. prosince 2014 v 20:41 | CherryPie |  Laurieth: Battle of Lonely Mountain

Doufám, že se nebudete zlobit, když jsem trochu odbočila od originálu. Tak dobře, jen jsem si to zjednodušila :D
Odpusťte pravopis, ale kontroluju si to sama a ono to potom tak dopadne :D

Laurieth: Battle of Lonely Mountain 2.kapitola

14. prosince 2014 v 16:20 | CherryPie |  Laurieth: Battle of Lonely Mountain

Táák, tady je druhá kapitola. Doufám, že se bude líbit.
Budu ráda za každý komentář nebo tak. :)


Syn Pána zla 15.kapitola

13. prosince 2014 v 11:36 | CherryPie |  HP-Syn Pána Zla

U přodchozí kaitoly byl komentář jenom jeden, a tak jsem se rozhodla řídit se podle něj. Dokonce i mně to takhle vyhovuje. Tahle je ovšem trochu kratší. Nevím, proč, ale dnes jsem asi na nějaké dlouhé psaní neměla náladu.
Tak přeju příjemné čtení a budu ráda, když dáte nějakým způsobem najevo, že jste kapitolu četli :) Díky


Hobit 3: Že by menší recenze?

12. prosince 2014 v 23:03 | CherryPie |  Články

Hobit: Bitva pěti armád

Tak jsem dneska měla konečně možnost vidět Hobita 3. Těšila jsem se na to už od začátku listopadu :D A tak nějak mám chuť se z toho vypsat. Film se mi moc líbil a všem fanouškům Středozemě ho můžu doporučit.

Laurieth: Battle of Lonely Mountain 1.kapitola

11. prosince 2014 v 22:37 | CherryPie |  Laurieth: Battle of Lonely Mountain

Nuže, první kapitola nové povídky. Zrovna dnes se v Česku poprvé promítá Hobit 3 a já místo toho abych seděla v kině tak sedím doma. Řekla jsem si proto, že když už je ten slavnostní den, musí být první kapitola.
Doufám, že se bude líbit. Zjistíte, na čem jste :D
Byla bych ráda za jakékoliv komentáře, anketu, nebo ohodnocení hvězdičkami. Líp se potom píše, když víte, že tu povídku někdo čte :)

Laurieth: Battle of Lonely Mountain-úvod

11. prosince 2014 v 22:28 | CherryPie |  Laurieth: Battle of Lonely Mountain

Zdravím všechny čtenáře :)
Rozhodla jsem se pozastavit předešlou povídku (PJ-Šílená výprava), kvůli tomuhle. Poslední dobou Hobitem a Pánem Prstenů doslova žiju a byla jen otázka času, kdy to nevydržím a začnu na to něco psát :D
Tahle povídka se odhrává v době Hobita. Četla jse pouze Pána Prstenů a k Hobitovi jsem se ještě nějak nedostala, takže se inspiruji filmem. Snad mě za to nikdo neukamenuje :D Doufám, že s mými znalostmi z Pána Prstenů si nějak vystačím. Je tu možnost, že zmínim i něco, co nebylo v originále. Řekněme, že jsem si tam pár věcí přidala ;) Vážně jen pár, snažím se držet filmu, protože mám velký strach z toho, že kdybych si začala moc vymýšlet dopadlo by to špatně.
Hlavní hrdinkou bude mladá elfka Laurieth (tak tohle vážně nikdo nečekal!). Nic víc o ní říkat nebudu, všechno potřebné se dozvíte v povídce. Snažila jsem se příběh i nějak dopředu promyslet, tak držte palce ať se všechno povede. Na intriky moc velký expert nejsem, tak nečekejte nic složitého :D
Dlouho jsem přemýšlela nad tím, jestli bude mít povídka nějaký pairing. Po týdenním přemýšlení jsem se rozhodla, že bude. Nebude to nějak extra romantické (je to přece Hobit! :D ) ale určitě se máte na co těšit.
Dalším cílem mého přemýšlení byla otázka: Mám tam dát Legolase a Tauriel? Nakonec jsem se rozhodla je tam dát. Bez nich by tam prakticky byli za elfy jenom hlavní hrdinka a Thranduil, což mi připadá jako málo. Těch pár desetitisíců(?) elfů jako armádu nepočítám, ti jsou tam jen pro davové scény pokud víte jak to myslím.

oOoOo
Název povídky: Laurieth: Battle of Lonely Mountain
Fandom: Hobit
Postavy: Laurieth, Gandalf, Bilbo, Thorin, Balin, Bifur, Bofur,Kili, Fili, Nori, Dori, Ori, Oin, Gloin, Dwalin, Bombur, Legolas, Thranduil, Tauriel, Bard, ...

Syn Pána zla 14.kapitola

11. prosince 2014 v 17:27 | CherryPie |  HP-Syn Pána Zla

Ahoj, chtěla bych se vás na něco zeptat :) Byli by ste radši, kdyby byly kapitoky kratší jako je tato, ale častěji nebo delší kapitoly a ne tak často? :)


Šílená výprava 4.kapitola

9. prosince 2014 v 18:58 | CherryPie |  PJ- Šílená výprava

Je tu nová kapitolka :) Je hodně krátká a nic zásadního se v ní neděje. Chtěla bych jenom totiž vědět, jestli vás tato povídka baví. Zatím jsem registrovala jen dva ohlasy ať už v komentářích, anketě nebo hodnocení a i celková návštěvnost této povídky je slabá. Tak jsem si řekla, že toho na chvíli nechám. Povídky s fandomu PJ nejsou ani celkově na internetu moc oblíbené (oproti HP nebo LOTR) a tak jsem od toho ani moc nečekala :D
Touto kratinkou kapitolkou celou povídku pozastavuju. Kdyby se přece jenom našel někdo, kdo by tuto povídku četl, určitě bych byla ráda, kdyby jste dali nějakým způsobem najevo, že ji čtete. Ať už komentářem, anketou nebo hvězdičkovým ohodnocením.
Dostala jsem totiž momentálně nápad na novou povídku a i když bych tuto někdy ráda dokončila, chci vyzkoušet i něco jiného. Nějáký předběžný děj této povídky mám pořád uložený a určitě se k ní chystám vrátit. Teď když ji ale nikdo moc nečte a já mám plno dalších nápadů je podle mě rozumější ji na chvíli pozastavit :)


Syn Pána zla 13.kapitola

7. prosince 2014 v 22:29 | CherryPie |  HP-Syn Pána Zla

Ahoj, nová kapitolka je tu. Doufám, že se bude líbit :)

Syn Pána zla 12.kapitola

4. prosince 2014 v 0:02 | CherryPie |  HP-Syn Pána Zla

Jsem tady zase, tentokrát s další kapitolou. Doufám, že se vám bude líbit.
Touto kapitolou jsem se musela nějak prokousat, ale v té další se nám to začne mírně komplikovat. Ještě to musím nějak promyslet, aby to trocu dávalo hlavu a patu a snad se tu brzo objevi další kapitolka :)


TAG: 25 náhodných otázek

2. prosince 2014 v 19:54 | CherryPie |  Články

TAG: 25 náhodných otázek

Ahoj, mám pro vás nový článek. Tentokrát to ale nebude povídka, ale něco jiného. :D
Nedávno mě skolila horečka a já celé dny ležím doma v posteli a neskutečně se nudím. (Knížky tak nějak došly)
Řekla jsem si, že alespoň budu psát povídky, ale vůbec mi to v tomhle směru nechce myslet. Proto jsem se rozhodla pro něco jednoduchého, na zabití času. Stejné otázky jsou dostupné na internetu, kdyby se někdo nechal inspirovat jako já.
Přeju příjemnou zábavu :))